שירותים

רוצה שהכסף יעבוד בשבילך כשאתה ישן?

בסוכנות הביטוח וההשקעות "סירה פיננסים" אנו מציעים לכם מגוון רחב של אפשרויות

כגוף מקצועי בעל קשרים בינלאומיים ושיתופי פעולה עם מיטב החברות בארץ, יתרון הגודל מאפשר לכם ליהנות מתנאים נוחים וחוויית שירות אישית בהתאם לצרכים שלכם.

סירה פיננסים מחויבת לשמור על האינטרסים שלכם בכל עת. כחלק ממאמצי השיפור והשכלול המתמידים, השקענו במערכת שירותים מבוססי AI המוודאת שהכסף שלכם תמיד נמצא תחת השגחה מקצועית ושהצוות שלנו עומד לרשותכם בזמינות גבוהה.

השירותים שלנו

השקעות אלטרנטיביות

בעבר השקעות אלטרנטיביות היו שמורות בעיקר לקהל מצומצם וכשיר, כיום סוכנות סירה יודעת להביא ללקוחותיה את מיטב התנאים להשקעה בעלת סיכון מגודר ותשואה גבוהה במיוחד. בשוק קיימות מגוון קרנות השקעה אלטרנטיביות.

family beach people

ביטוחים

כשמדברים על ביטוח, מרבית האנשים ירגישו מועקה קטנה. המחשבה על משהו רע שעלול לקרות לא נעימה לאף אחד, ולכך לא מוסיפה גם תחושת חוסר הבקיאות המאפיינת את רוב הציבור לגבי הבדלים בין סוגי הפוליסות השונות וכיצד לבחור את המתאימה. לאחר שעזרנו לאינספור לקוחות בבחירת פוליסה מתאימה, נשמח לעמוד לרשותכם בכל התייעצות.

finance business money currency 8154775

ניהול סיכונים ושיפור תנאים

צוות המומחים הנאמן של סוכנות סירה פועל סביב לשעון כדי לאתר עבורכם הזדמנויות לחסוך בעלויות הפוליסה ולהעלות את התשואות בעזרת השקעות אטרקטיביות והגנה מלאה על האינטרים של לקוחותינו.

קופות גמל והשתלמות​

אנו מציעים ללקוחותינו הזדמנויות אטרקטיביות להשקעה וחיסכון בזכות מערכת קשרים יחודית שיצרנו ועם התאמת התיק לפי נתוניהם האישיים. מצד אחד הם נהנים מגישה להשקעות אלטרנטיביות ואטרקטיביות ומן הצד השני הם נהנים מניהול אישי ששומר עליהם בכל עת ומבטיח את רווחתם ואת כלכלת המשפחה.

IRA קופה בניהול אישי

IRA ניהול אישי

צוות המומחים של סירה מנגיש את תוכניות החיסכון וההשקעה שלכם, בעזרת גיוון מנצח והגשמת פוטנציאל הרווח האמיתי של הכסף שלכם. עם קופות גמל IRA בניהול אישי אתם כבר לא צריכים להסתפק במועט או לתת לחוסר ידע לעצור אתכם. לרשותכם עומדים אנשי מקצוע מנוסים שיודעים לנווט בשוק הרחב.

technology sci fi futuristic 7111804

השקעות מבוססות AI

בתוך עולם ההשקעות הדינמי אנו קובעים סטנדרטים חדשים של חווית שירות והשגת תוצאות. מערכת הניהול החדשנית שלנו פועלת סביב לשעון כדי לאתר הזדמנויות להתריע על סיכונים ולהעניק לכם מענה בכל בקשה.